نمیدونی از کجا شروع کنی؟ به مشاوره نیاز داری؟! رو مشاوره رایگان کلیک کن!
مشاوره رایگان

اینستاکی با ارائه کاملترین خدمات در فضای مجازی، تمامی محصولات موجود را ارائه می‌کند.

  • کاربر وظیفه دارد به هنگام ثبت سفارش، با انتخاب درست و دقیق محصول را سفارش دهد و توضیحات را مطالعه نماید.
  • هزینه سفارشات در صورت عدم انجام، به حساب شما باز خواهد گشت.
  • هزینه شارژ شده در کیف پول قابل بازگردانی نیست.
  • توجه فرمایید سیستم به صورت اتومات قبل از ارسال سفارش تعداد فالوور، لایک و… صفحه شما را ثبت می‌کند و ملاک شمارش همان است. در نتیجه اسکرین شات و غیره فاقد اعتبار می‌باشد.
  • نام “ایرانی” اضافه‌شده به انتهای سرویس‌ها صرفا نشان‌دهنده داشتن عکس پروفایل، پست و اسم‌های تقریبا واقعی است و به معنی ایرانی بودن اکانت‌ها نیست. متاسفانه این نوع نامگذاری در خدمات اینستاگرام به اشتباه رایج شده که ما نیز مجبوریم از آن پیروی کنیم. با این حال می‌توانید کیفیت سرویس‌های ما را با باقی سرویس‌ها مقایسه کنید.

به خاطر داشته باشید که کلیه خدمات ارائه شده برای افزایش آمار و ارقام در تمامی سرویس های داخلی و خارجی، توسط اکانت‌های غیرفعال ارسال می‌شود، در نتیجه نام گذاری خدمات مانند: فالوور واقعی تنها به منزله کامل بودن اطلاعات کاربرانی که شمارا فالو یا لایک و…. از قبیل عکس پروفایل، پست، بایو و نظیر آن‌ها می‌باشد.

از آنجایی که پلتفرم‌هایی مانند اینستاگرام بی وقفه در حال بروزرسانی هستند، طبیعی است که برخی از سرویس ها در طول سال حذف و یا قطع شوند که هزینه سفارش شما در صورت انجام نشدن به شما بازگردادنده می‌شود.

 

مجموعه اینستاکی، زیرمجموعه تیم آی‌تی و گرافیک اس ام جِی می‌باشد که دارای نماد اعتبار الکترونیک است، همچنین کلیه پرداخت‌ها نیز از این بستر صورت می‌پذیرد و شما می‌توانید با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهید.

 

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد